Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відбулося кулінарне шоу зі здорового харчування

У Кременчуці відбулося кулінарне шоу зі здорового харчування

Лютий 20, 2019

Кременчуцькі школярі, учні КНВК №2, разом з ветеранами, викладачами та студентами Кременчуцького професійного ліцею імені А.С.Макаренка стали учасниками кулінарного шоу зі здорового харчування.

         Смачний майстер-клас з приготування гамбургера  відбувся 18 лютого у професійному ліцеї імені А.С.Макаренка.  Всіх учасників поділити на команди: команда ветеранів, команда батьків, команда вчителів, команда учнів, які намагалися приготувати найсмачніші гамбургери. Варто зазначити, що це були не звичні страви, а низькокалорійні.  На відміну від традиційного гамбургери, приготовлені на конкурсі містили лише 154 кал., а звичну для всіх котлету, замінили овочевою з кукурудзи.

         Хоча команди готували однакову страву, але презентації виявилися цікавими та різноманітними – це і Пізанська вежа і бургер-кукурудзник, Король-бургер. 

КНВК №2 є учасником Всеукраїнського проекту «HEALTHYSCHOOLS заради здорових і радісних школярів», який полягає в тому, щоб пропагувати здорове харчування, спорт, освітній простір. Переможці отримають грошові винагороди, які підуть на закупівлю стем-обладнання для кабінетів фізики, хімії, інформатики.

 

Теги: #Новини #

Фотогалерея