Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

8 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У закладах освіти Кременчука працює близько 2,5 тис. педагогів

У закладах освіти Кременчука працює близько 2,5 тис. педагогів

Лютий 20, 2019

За інформацією департаменту освіти Кременчука, у міських навчально-виховних установах комунальної форми власності працює 2493 педагогічні працівники. Навчальний 2018 - 2019 рік розпочався в закладах освіти з забезпеченням освітнього процесу в повному обсязі. Кількість та якість підготовки педагогів свідчить про задовільний стан кадрового забезпечення закладів освіти міста. На сьогодні з  вищою кваліфікаційною категорією в  закладах загальної середньої освіти працює 585 вчителів, серед них 2 Заслужені вчителі України, 2 Заслужені працівники освіти України, 245 учителів-методистів, 243 старші вчителі  та  44 відмінники освіти України. Більшість педагогічних працівників закладів середньої освіти мають педагогічний стаж понад 20 років. Таких у поточному році приступило до роботи 757 осіб.  

Разом із тим, у зв’язку з оновленням законодавчо–нормативної бази в галузі освіти та  розширенням освітня галузь міста потребує збільшення  кількісного складу педагогічного потенціалу.

Із метою інформування громадськості інформація про наявні вакансії педагогічних працівників у закладах освіти розміщується міста розміщується на офіційному веб-сайті департаменту освіти за посиланням  http://kr-osvita.gov.ua/kadri/

Працевлаштування педагогічних працівників здійснюється  відповідно до вимог законодавства в галузі освіти та трудового законодавства шляхом укладання трудового договору.

Теги: #Новини