Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Оголошення КП «Теплоенерго» про проведення відкритих слухань (обговорень)

Оголошення КП «Теплоенерго» про проведення відкритих слухань (обговорень)

Лютий 20, 2019

Керуючись п. 4 Порядку проведення відкритих слухань, затвердженого рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01.02.2019 року № 138,  повідомляємо, що 25 лютого 2019 року о 8:00 год.  в малому залі № 2 в приміщенні КЗК «Кременчуцький міський Палац культури» (м. Кременчук, бульвар Пушкіна, 2) відбудуться відкриті слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго».

Особи, які мають намір взяти участь у відкритих слуханнях (обговоренні), повинні зареєструватися в реєстрі за 1 годину до проведення відкритих слухань (обговорень). Реєстрація розпочинається о 07:00.

Теги: #Новини #