Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

16 °C

Ви тут: Новини >> Цього року збільшено фінансування цільової програми лікування онкологічних та гематологічних захворювань

Цього року збільшено фінансування цільової програми лікування онкологічних та гематологічних захворювань

Лютий 22, 2019

21 грудня 2017 року на сесії Кременчуцької міської ради прийнято рішення «Про затвердження Міської цільової програми лікування онкологічних та гематологічних захворювань на 2018-2020 роки». Її було прийнято з метою підтримки кременчужан, хворих на онкологічні та гематологічні захворювання, а також на заходи щодо раннього виявлення та попередження цих хвороб.

Фінансування  програми розпочалося з 1 серпня 2018 року. Завдяки ній хворі з онкологічним діагнозом, жителі Кременчука,  за рахунок коштів міського бюджету  мають можливість  отримати препарати для проходження одного  курсу хіміотерапії.

Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа наголошує, що це не обов’язково перший курс, адже іноді так складаються обставини, що жителі Кременчука  проходять хіміотерапію в Києві або Полтаві, де їх оперували, тож у місті за кошти  міського бюджету вони можуть пройти один будь-який  курс хіміотерапії.

В цілому, на придбання хіміотерапевтичних препаратів у 2018 році було виділено з міського бюджету 1 млн.  500 тис. гривень. За ці кошти один курс хіміотерапії безоплатно отримав  71 хворий. У 2019 році на фінансування програми передбачено більше видатків ніж у перший рік дії програми.

В рамках  цієї програми за міські видатки також придбано мамограф, який уже працює  в Кременчуцькому перинатальному центрі.