Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> Із 1 березня в загальноосвітніх закладах Кременчука розпочнеться прийом заяв на вступ дітей до початкової школи

Із 1 березня в загальноосвітніх закладах Кременчука розпочнеться прийом заяв на вступ дітей до початкової школи

Лютий 25, 2019

Про це повідомив заступник директора департаменту освіти виконкому міської ради Валерій Лобода. Він нагадував, що другий рік поспіль  відповідно до законодавчих норм першочерговим правом на  зарахування до І - го класу користуються діти, які проживають на території, що закріплена за  навчальним закладом.

До уваги батьків майбутніх першокласників! Із 1 березня  в школах Кременчука буде розпочато прийом документів на вступ до 1-го класу. Триватиме цей процес до 31 травня включно.

Із 1 червня в закладах освіти розпочнеться зарахування дітей до І-го класу, які на підставі наданих документів мають першочергове право на включення до списків учнів. Після зарахування таких дітей  в загальноосвітніх закладах  буде оголошено кількість вільних місць для прийому дітей на навчання не за місцем проживання.

Варто відмітити, що на останньому засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради буде ухвалене рішення щодо  Переліку територій обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти, підпорядкованими Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Із змістом документу можна ознайомития на веб - сайтах Кременчуцької міської та департаменту освіти Кременчука. Також перелік територій додається до новини.