Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> Підведені підсумки конкурсу соціальних проектів громадських неприбуткових організацій

Підведені підсумки конкурсу соціальних проектів громадських неприбуткових організацій

Квітень 02, 2019

На раді міжсекторного партнерства були розглянуті проекти громадських недержавних неприбуткових організацій, які надали свої пропозиції на участь у конкурсі соціальних проектів-2019.

 Як зазначив на засіданні заступник міського голови Руслан Проценко, практика фінансової підтримки соціальних проектів, ініціаторами проведення яких є недержавні неприбуткові громадські організації, в місті існує більше 10-ти років. Цього року на ці цілі в міському бюджеті передбачено 100 тис. гривень. Заявки на участь у конкурсі надійшли  від г/о «Фонд підтримки студентської молоді», яка претендує на фінансову підтримку з боку міського бюджету 2-х проектів «Екстрим-зон скейтінг» і «Екстрим-зон мьюзік», а також г/о «Кремень-дзюдо» - на проведення всеукраїнських змагань із дзюдо.  

У рамках сьогоднішнього  засідання члени  ради міжсекторного партнерства заслухали та розглянули презентаційні матеріали, підготовлені авторами проектів.   Після розгляду та обговорення  конкурсних документів члени ради міжсекторного  партнерства вирішили рекомендувати виконкому міської ради надати фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету всім 3 соціальним проектам, які обіцяють стати яскравими спортивними та музичними подіями року не тільки міського, а і всеукраїнського масштабу. Відповідно до отриманих оціночних балів на фінансову підтримку проектів «Екстрим-зон скейтінг» і «Екстрим-зон мьюзік» планують виділити по 35 тис. грн., а на «Всеукраїнські змагання з дзюдо» - 30 тис. грн..

Фотогалерея