Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

7 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Купуючи питну воду у підприємців, містяни мають перевіряти наявність сертифікатів якості на неї

Купуючи питну воду у підприємців, містяни мають перевіряти наявність сертифікатів якості на неї

Квітень 03, 2019

Питання про те, що у Кременчуці з’явилося багато підприємливих громадян, які  організували бізнес на доочищенні  водопровідної води та  її продажу, порушила на засіданні  міської комісії з питань ТЕБ та НС начальник управління розвитку  підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк.  Вона зазначила, що виконавчого комітету звернулися жителі будинку № 39 по просп.. Лесі Українки, які повідомили про те, що у їх будинку продають  «очищену» питну воду. Як з’ясувалося, підприємливі громадяни за допомогою додаткового обладнання очищали звичайну водопровідну воду, її якість  ніким не перевірялася, необхідних сертифікатів на продукцію продавці не мають.

         Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кременчуцького міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби  Надія Резнікова повідомила, що лише два підприємці у Кременчуці  регулярно проводять перевірку питної води, інші ж, а їх кілька десятків, працюють неофіційно,  і якість питної води, яку вони продають містянам, сумнівна.

         Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що,  купуючи «очищену» питну воду, кременчужани мають право і повинні вимагати у продавців сертифікати якості на неї. Підприємці ж зобов’язані працювати у правовому полі і мати  сертифікати якості на продукт, яким торгують.

Теги: #Новини #