Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У рамках акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» можна буде придбати лоти на різноманітні товари та послуги

У рамках акції «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» можна буде придбати лоти на різноманітні товари та послуги

Квітень 08, 2019

З 1 квітня по 4 травня 2019 року у Кременчуці  проходить ХIV  акція Всеукраїнського благодійного фонду «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» Цього року  її гасло - «Дитяче серденько, живи! ».

         Організатори акції – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за підтримки Кременчуцької міської ради та Міністерства соціальної політики України.  

         У рамках заходу традиційно проводитиметься і аукціон лотів. Механізм аукціону дуже простий – у соціальній мережі виставляють всі лоти. Після цього є певний час на те, щоб зробити «ставки». Людина, яка зробить найбільшу ставку на момент завершення аукціону – той і має право «викупу» лоту. Початкова ціна всіх лотів - 30 гривень. Підвищувати ціну можна на будь-яку цілу суму (у гривнях, без копійок), починаючи від 2 гривень (наприклад: 2, 3, 4 і т.д. гривень). 

Кожна ставка - це реальна пропозиція і по закінченні аукціону ми чекатимемо на вас в офісі Молодіжного Парламенту Кременчука, аби отримати кошти та вручити вам придбаний лот. 

 Аукціон завершується 28.04 о 23:59 і перемагає найбільша ставка на цей момент. Отримати придбаний лот можна  за адресою вул. Шевченка, 19/3, тел: 3-51-06, 068-018-18-95. 

Цього року усі зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання  для кардіологічного відділення  міської дитячої лікарні для лікування дітей з вадами серця 

Кожна гривня, зібрана в рамках акції, може врятувати життя найменшим мешканцям нашого міста.

 

Фотогалерея