Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцькі родини кличуть на сімейне свято «Родинне коло єднає всіх навколо»

Кременчуцькі родини кличуть на сімейне свято «Родинне коло єднає всіх навколо»

Квітень 15, 2019

11 травня у парку «Придніпровський» відбудеться розважально-святкова програма «Родинне коло єднає всіх навколо». Захід проводитиметься з нагоди Дня матері та Дня сім`ї. Традиційними організаторами родинного свята виступають управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, комунальний  позашкільний навчальний заклад «Об`єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання».

Метою проведення заходу є  демонстрація творчих здобутків сімей з дітьми, популяризація сімейного відпочинку, єднання сімей вимушених переселенців з кременчуцькими родинами; сприяння розвитку творчих здібностей, естетичних смаків та уподобань сімей, стимуляція їх громадської активності; виховання пошани до сімейних цінностей, традицій української родини, української держави. Учасники програми будуть залучені до творчих і пізнавальних конкурсів, розважальних і імпровізованих ігор  і вікторин, спортивних  змагань.

Звертаємо увагу зацікавлених осіб, що програма проводитиметься 11 травня 2019 року у парку культури і відпочинку «Придніпровський»,  з  15.00 до 15.50 год. – реєстрація команд-учасників, о 16.00 год. – буде оголошено її старт. Учасниками сімейного свята можуть бути  родини з дітьми м. Кременчука (незалежно від кількості дітей у родині), які подадуть заявку до оргкомітету не пізніше 12.00 год. 6 травня за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, буд. 2,   каб. 114 або на e-mail: 26217671@mail.gov.ua, телефон для довідок 3-61-67,    098-839-11-61.

Теги: #Новини