Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> Триває прийом заявок на участь у фестивалі мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест"

Триває прийом заявок на участь у фестивалі мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест"

Квітень 15, 2019

 

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест" оголосило  Третій конкурс короткометражок.  

До участі в ньому приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані в містах учасниках-фестивалю 8 червня, а переможці отримають нагороди.  

Для подачі роботи потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті.

Всі умови та правила участі у конкурсі - за посиланням

Прийом заявок відкрито до 21 квітня 2019 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 20 травня 2019 року. Десять фільмів-фіналістів покажуть в містах-учасниках фестивалю.  

 

9 червня під час церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу: Найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн, Приз глядацьких симпатій, що отримає 10 000 грн та Найкращі дитячі фільми у категоріях 7-10 та 11-14 років, які будуть нагороджені дипломами та отримають по 5 000 грн.

У 2017-2018 роках у рамках "Чілдрен Кінофесту" вдруге відбувся конкурс фільмів, знятих дітьми. До участі у конкурсі було подано понад 150 заявок з усієї України.  

У 2018 році Фестиваль кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест" відбувся у 22 містах і зібрав понад 42 тисячі глядачів. У 2019 році фестиваль триватиме в Україні з 31 травня по 9 червня.

Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Державне агентство України з питань кіно. Організатор фестивалю - компанія Артхаус Трафік.

 

Теги: #Новини