Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

21 °C

Ви тут: Новини >> Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Вікі любить Землю»

Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Вікі любить Землю»

Травень 03, 2019

Упродовж травня всі охочі можуть подати фотографії власного авторства, зроблені у будь-який період часу. Як і минулого року, шанси на перемогу матимуть лише ті фото, для яких вказані географічні координати місця зйомки. Цього року обов’язковою вимогою є наявність опису (наприклад, уточнення щодо місця зйомки, назва виду рослини чи тварини тощо), а назва файлу має містити назву ПЗФ та/або ключові слова назви.

За результатами оцінок журі буде визначено переможців номінацій «Найкраще фото області» і саме серед них, а не з окремого рейтингу буде визначено десять найкращих фотографій. Іншими словами, у топ-10 потраплять переможці обласних номінаційї з найбільшими балами і саме вони представлятимуть Україну на міжнародному етапі.

 

Метою конкурсу є:

- поповнення інтернет-проектів, що підтримуються Wikimedia Foundation Inc. фотографіями пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду, що знаходяться на території України;

- створення фотографій якнайбільшої кількості пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України та надання доступу до них усім зацікавленим фізичним та юридичним особам;

- сприяння охороні навколишнього природного середовища.

У конкурсі беруть участь фотографії, завантажені їхнім автором протягом визначеного періоду часу на Вікісховище. Дата створення фотографії може бути будь-якою.

Головні умови участі:

-фотографії повинні бути виконані Конкурсантами особисто вчасне надходження фото на розгляд експертного журі (протягом травня)

- наявність місця, зображеного на світлині, у переліку об’єктів природно-заповідного фонду України

- зазначення автора, місця та ID-коду зі списку в описі світлини.

Опис кожної фотографії повинен містити географічні координати фотографування об’єкту.

 

 

Більше деталей про участь у конкурсі за посиланням http://wikilovesearth.org.ua/about/

 

Автори найкращих світлин та найбільш активні учасники отримають цінні призи.  У 2018 році призи отримали 20 осіб, а сувеніри з логотипом конкурсу та дипломи загалом отримали 40 учасників.

 

Фотогалерея