Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Міському палаці культури відбувся концерт «Між життям і безсмертям»

У Міському палаці культури відбувся концерт «Між життям і безсмертям»

Травень 07, 2019

6 травня  2019 року у Міському палаці культури відбувся концерт «Між життям і безсмертям»  присвячений Дню пам`яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом.

Ветеранів та територіальну громаду Кременчука з цими святами привітав  перший заступник міського голови Володимир Пелипенко. Він  зазначив, що український народ завжди пам’ятатиме  той  подвиг,  який здійснили  учасники ІІ Світововї війни у боротьбі із фашизмом. Володимир Пелипенко підкреслив, що молоде покоління українців є гідними нащадками своїх дідів і прадідів. Сьогодні українські військові знову змушені зі зброєю в руках захищати цілісність і незалежність України. Вони демонструють приклади беззавітного служіння Україні та її народу. Володимир Пелипенко побажав  ветеранам ІІ Світової і нинішнім захисникам Вітчизни  міцного здоров’я, щастя та довголіття.

Традиційним подарунком з нагоди великого свята – Дня Перемоги для всіх глядачів став концерт, підготовлений силами творчих колективів Міського палацу культури.

 

Фотогалерея