Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

1 °C

Ви тут: Новини >> Відбулося засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року в м. Кременчуці

Відбулося засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року в м. Кременчуці

Травень 23, 2019

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької ради  під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулося засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

Ольга Усанова зазначила, що наразі вже затверджено  мережу закладів з оздоровлення та відпочинку дітей в місті Кременчуці в 2019 році.   Вона складається з пришкільних, профільних, позаміських дитячих оздоровчих закладів. Влітку 2019 року буде працювати   26 пришкільних та 11 профільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базах загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти та 6 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку: «Зоряний», «Супутник», «Сонячний», «Ерудит», «Чайка», «Енергетик».  Усього у 2019 році планується забезпечити відпочинковими та оздоровчими послугами більше 10 000 дітей, що становить 45 % від загальної кількості дітей у віці від 7 до 18 років.

Начальник управління у справах сімей та дітей Андрій Макаров  проінформував присутніх про те, що щорічно особлива увага приділяється оздоровленню дітей пільгових категорій. Перемогу у процедурі відкритих торгів з придбання путівок за кошти міського бюджету для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, одержав табір «Зоряний», з яким на початку травня поточного року було укладено договір. На даний час до  електронного банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, надійшло 906 заяв від батьків дітей пільгових категорій.

Керівники позаміських 6 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку доповіли про стан підготовки таборів до літнього оздоровлення. Представниками Держпродспоживслужби уже проведено попередні перевірки закладів та надані зауваження, які до перевірки державної приймальною комісією мають бути усунені. Працівниками КУ «Рятувально-водолазна станція» проводиться перевірка пляжів та акваторій водних об’єктів.

З наступного тижня державна приймальна комісія розпочне проводити прийомку позаміських таборів. З 1 червня І відпочинкові зміни стартують у таборах «Сонячний» та «Зоряний», які цього року працюватимуть у 4 зміни.