Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Нагадуємо громадянам, які отримують субсидію!

Нагадуємо громадянам, які отримують субсидію!

Червень 11, 2019

З метою регулярного контролю за правильністю призначення субсидії та цільовим використанням бюджетних коштів відділом державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення постійно здійснюються перевірки шляхом звірки інформації через Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та регіональну базу даних підсистеми «НАІС» Єдиного державного реєстру МВС. Тому якщо громадяни, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії або призначенням субсидії без
звернення здійснили купівлю або іншим законним способом набули право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень, повинні на протязі місяця повідомити управління соціального захисту населення.

Враховуючи вищевикладене, звертаємось до заявників з відповідальністю підходити до декларування всіх доходів та своєчасно, повідомляти управління соціального захисту населення, за місцем отримання субсидії, про обставини, які можуть вплинути на її отримання, щоб уникнути повернення нарахованих коштів та судових процесів:

Автозаводський район (м. Кременчук, проспект Свободи, 66, тел. 758683) Крюківський район (м. Кременчук, вул. І. Приходька, 90, тел. 62195)