Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

24 °C

Ви тут: Новини >> Хід проведення оздоровчої кампанії - 2019 року обговорили на засіданні штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку

Хід проведення оздоровчої кампанії - 2019 року обговорили на засіданні штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку

Липень 10, 2019

10 липня відбулося засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року. Цього разу члени штабу зібралися обговорити якість і хід надання оздоровчих літніх послуг підростаючим кременчужанам на базі позаміського табору «Чайка» (ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин»).

 Варто відзначити, що цього року була затверджена мережа закладів із оздоровлення та відпочинку дітей, яка складається з 26 пришкільних, 11 профільних таборів із денним перебуванням та 6 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

Як зазначив керівник управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Андрій Макаров, в рамках оздоровчої кампанії -  2019 року в  пришкільних та профільних дитячих закладах оздоровлення та відпочинку з денним перебування має відпочити 2811 дітей із них 910 дітей пільгових категорій. Відповідно до прогнозованих показників у позаміських таборах заплановано охопити оздоровчими послугами 5915 дітей, у річкових подорожах побувало  106 вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Клуб юних моряків «Гардемарин».   

Поточного року з міського бюджету на оздоровлення дітей у приміських ДЗОВ та відпочинок дітей у пришкільних та профільних закладах виділено  близько 8,5  млн. гривень. У порівнянні з минулим роком ця сума є більшою майже на 400 тис. гривень.  Цьогоріч збільшилися видатки міського бюджету на придбання оздоровчих путівок для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. На ці цілі було спрямовано 2 млн. 294 тис. грн.. Минулого року ця сума становила  2 млн. 80 тис. грн..

Андрій Макаров звернув увагу на тому, що влітку 2019 року у СОК «Супутник» філії ДЗОВ «Зоряний» впроваджено унікальний пілотний проект – відпочинкові зміни для дітей з інвалідністю. Для того, щоб діти мали змогу відпочивати у таборі, цього року було завершено капітальний ремонт другого корпусу, де створено всі необхідні умови для відпочинку дітей з інвалідністю разом з батьками. Для роботи з дітьми даної пільгової категорії із порушенням слуху, зору, опорно-рухового апарату, з затримкою психічного розвитку, тяжкими порушеннями мовлення тощо та надання відпочинкових послуг заклад отримав спеціальні сертифікати. Інклюзивні зміни коротші, ніж звичайні, діти з інвалідністю разом із батьками відпочивають у таборі 10 днів. Для них підготовлена та проводиться спеціальна розважально-реабілітаційна програма.

Теги: #Новини

Фотогалерея