Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> КОМУ НЕОБХІДНО ПОДАТИ НОВІ ЗАЯВУ ТА ДЕКЛАРАЦІЮ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇЇ

КОМУ НЕОБХІДНО ПОДАТИ НОВІ ЗАЯВУ ТА ДЕКЛАРАЦІЮ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇЇ

Вересень 04, 2019

З травня 2019 року управліннями соціального захисту населення проведено автоматичний розрахунок житлових субсидій на наступний термін 2019-2020 років без додаткового звернення понад 27 тис. сімей.

Проте відповідно до норм чинного законодавства для окремих категорій одержувачів субсидії розрахунок житлової субсидії на наступний термін здійснюється виключно після подання нових заяв і декларацій. Зокрема, це:

- сім’ї, яким субсидія призначалась за рішенням комісії на фактично проживаючих осіб;

- орендарі житла та внутрішньо переміщені особи;

- сім’ї, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їх сім’ї (наприклад: хтось прописався чи виписався, розлучився, народився чи помер);

- сім’ї, яким субсидія призначалась за рішенням комісії у зв’язку з тим, що у складі сім’ї є особи працездатного віку, в яких відсутні доходи або дохід менше мінімальної заробітної плати та/або ними чи за них не сплачено єдиний соціальний внесок.

У разі, якщо Ви відноситесь до однієї з перелічених категорій одержувачів і до цього часу не подали заяву та декларацію, просимо звернутися за призначенням субсидії протягом вересня місяця.

Документи подаються до Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці» за адресою м. Кременчук, вул. Гагаріна, буд. 14, вул. І. Приходька, буд. 90, кім. 108 або вул. Героїв України, 11-А.

Чому важливо звернутись до кінця вересня! Якщо сім’я звернеться за призначенням субсидії в неопалювальний сезон і в цей період субсидію буде призначено (в тому числі в нульовому розмірі), управління соціального захисту населення на опалювальний період 2019-2020 років розрахує розмір субсидії автоматично без додаткового звернення.

Звернення за призначенням субсидії у вересні заощадить Ваш час та надасть можливість отримати субсидії з початку опалювального періоду без затримки.

По зверненням, які надійдуть протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлову субсидію (при наявності правових підстав) буде призначено з жовтня поточного року.

У разі виникнення питань Ви можете звернутися до спеціалістів управлінь соціального захисту населення за місцем проживання:

- Крюківський район: вул. І. Приходька, 90, тел. 6-13-63, 096 403 2969, 095 582 03 92;

- Автозаводський район: пр. Свободи, 66, тел. 77-32-28, 77-29-95, 068 265 68 25.