Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці створено штаб з координації робіт з прибирання снігу підприємствами та організаціями міста в зимовий період 2019-2020 років

У Кременчуці створено штаб з координації робіт з прибирання снігу підприємствами та організаціями міста в зимовий період 2019-2020 років

Листопад 08, 2019

7 листопада 2019 року виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради прийняте рішення «Про забезпечення безперебійного руху транспорту на шляхах та залізницях міста Кременчука в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу».

Цим рішенням створено штаб з координації робіт з прибирання снігу підприємствами та організаціями міста в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу для попередження або ліквідації надзвичайної ситуації та затверджено його персональний склад.

Визначено також перелік автошляхів, закріплених за підприємствами та організаціями міста для прибирання снігу в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу з метою попередження або ліквідації надзвичайної ситуації. Затверджено перелік вулиць зони приватної забудови міста для забезпечення снігоприбирання технікою комунальних підприємств в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу з метою попередження або ліквідації надзвичайної ситуації та .перелік підприємств міста, які виділяють автотранспорт та механізми в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу.

                   У першу чергу  очищатимуться від снігу та посипатимуться піщано-соляною сумішшю (поливання розчином солі) під’їзні шляхи до лікарень та станції швидкої медичної допомоги, мосту через річку Дніпро, дороги, якими проходять маршрути громадського транспорту, розвороти тролейбусів, зупинки громадського транспорту, зливоприймальні колодязі та решітки, тротуари. Під час очищення від снігу вулиць міста розчищатимуть в’їзди до загальноосвітніх шкіл та дитячих садків, розташованих на них.

                   Для запобігання утворення снігових заметів та ожеледі на території житлової забудови міста управляючі компанії: ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ «Місто для людей Кременчук», ТОВ ЖЕП «Перспектива» повинні своєчасно очищати прибудинкові території та тротуари від снігу по всій ширині, згортаючи його до пристовбурних кілець дерев.

                   Керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності рекомендовано підготувати до роботи дорожні машини та механізми, забезпечити їх необхідним обладнанням, пально-мастильними матеріалами, придбати необхідну кількість  матеріалів для посипання та інвентарю для прибирання снігу і створення безпечного руху транспорту та пішоходів.

 

 

 

Теги: #Новини #