Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

8 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 12 листопада розпочнеться голосування за проекти «Громадського бюджету Кременчука - 2020»

12 листопада розпочнеться голосування за проекти «Громадського бюджету Кременчука - 2020»

Листопад 11, 2019

Сьогодні  під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося засідання Робочої групи щодо впровадження Громадського Бюджету Кременчука.  Цього року на участь у конкурсі партисипаторних практик «Громадський бюджет Кременчука - 2020» було подано 116 проектів.

У рамках сьогоднішнього засідання члени робочої групи  шляхом голосування визначилися з проектами громадських ініціатив, які можуть бути реалізовані. Загалом 106,  поданих на конкурс проектів,  будуть допущені до голосування. Воно триватиме з 12 листопада до 11 грудня 2019 року. Участь у голосуванні за проекти-переможці можуть брати  усі, кому є більше 14 років.

Шановні жителі Кременчука!  Якщо ви  маєте бажання змінити своє місто на краще, голосуйте за проекти «Громадського бюджету Кременчука». Із проектами-учасниками «Громадський бюджет 2020» можна ознайомитися за посиланням https://kremen.pb.org.ua/.