Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

1 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук ремонтує під’їзні шляхи до підприємств Північного промислового вузлу

Кременчук ремонтує під’їзні шляхи до підприємств Північного промислового вузлу

Листопад 19, 2019

Кременчуцькі шляховики третій тиждень поспіль виконують ремонт під’їзних шляхів до підприємств Північного промислового вузлу, які до цього часу  від постійної експлуатації з боку великотоннажного транспорту були вщент ушкодженими. Одна магістральна артерія  на вулиці Аерофлотській вже відремонтована. Від початку поточного тижня бригади та техніка ШРБУ перейшли на провулок Галузевий, який також є важливим відрізком транспортного сполучення з підприємствами Північного промвузлу.

Ремонт зруйнованого асфальту виконується із застосуванням сучасних дорожніх технологій новітньою технікою. Для збільшення термінів експлуатації нового покриття дорожники ліквідовують ямковість не методом латання ям, а шляхом укладання асфальту великими смугами.

Варто відзначити, що складність ремонту цих транспортних сполучень полягає в тому, що вони мають двох балансоутримувачів: місто та район. Наразі Кременчук ремонтує відрізок автошляху, розташований в межах міста. Частина ж  дороги, що має обслуговуватися Кременчуцьким районом, поки що перебуває в  неналежному технічному стані.  Питання про проведення ремонтних робіт на районній ділянці автошляху  підніматиметься на обласному рівні.

Фотогалерея