Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці знизили тарифи на тепло та гарячу воду

У Кременчуці знизили тарифи на тепло та гарячу воду

Січень 17, 2020

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради  17 січня 2020 року прийняв рішення  «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів».  

         Відповідно до цього рішення тариф на теплову енергію  від  джерела постачання Кременчуцька ТЕЦ буде знижено для населення  майже на 6%, а на гарячу воду  на близько 17,6 %.  Відповідно до  Закону України «Про житлово-комунальні послуги» нові тарифи ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» почнуть застосовуватися після того, як мешканці багатоповерхових будинків визначаться з моделлю договірних відносин і укладуть договори на нові послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.
Під час обговорення даного питання  міський голова Віталій Малецький наголосив, що будинки, обладнані приладами обліку тепла платитимуть менше. Необхідно  продовжити встановлювати теплові лічильники у багатоповерхових будинках, - підкреслив керівник міста.