Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> Віталій Малецький нагородив переможців конкурсу на кращу новорічну ялинку

Віталій Малецький нагородив переможців конкурсу на кращу новорічну ялинку

Лютий 14, 2020

У грудні 2019 року-січні 2020 року  у Кременчуці проходив  конкурс на кращу новорічну ялинку серед закладів ресторанного бізнесу та сфери послуг м. Кременчука, а також промислових підприємств міста.

Журі визначило переможців у окремих категоріях, адже важко порівнювати ялинку у невеликому магазині і новорічну красуню великого промислового підприємства. Кращі ялинки обиралися окремо серед промислових підприємств, готелів, закладів ресторанного бізнесу, торгових центрів, спеціалізованих магазинів та об’єктів сфери послуг.

13 лютого  міський голова  Віталій Малецький  подякував  кожному з  учасників конкурсу за  створення для кременчужан у своїх закладах казкової новорічної атмосфери. Особливі слова вдячності він висловив промисловим підприємствам Кременчука  за   новорічні ялинкові комплекси біля своїх прохідних та установ: АТ «Укртатнафта», ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Керівник міста разом зі своїми заступниками Ольгою Усановою, Русланом Проценком та керівником апарату міського голови Світланою Пищитою вручили  переможцям дипломи.

Переможці конкурсу на кращу ялинку стали:

 Ялинка ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»  здобула І місце за стиль, елегантність та вишуканість в оформленні новорічного містечка  та створення святкового настрою для трудового колективу та жителів мікрорайону,  звання «Супер ялинка» отримав ялинковий комплекс ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин за  багатогранність та емоційність почуттів, вкладених у новорічне оформлення «Казкового містечка», та створення святкового настрою для трудового колективу та мешканців міста.

            Серед готелів ІІ місце поділили готель «Рейкарц» та готель «Гелікоптер», вони отримали дипломи за створення святкового новорічного настрою для гостей закладу. І місце – у  готельного комплексу «Європейський» за створення святкового новорічного настрою та домашнього затишку для гостей.  Звання «Супер ялинка»  отримала новорічна красуня готелю «Кремінь» за вишуканість святкового дизайну ялинки та створення образу «Казковий настрій»  у закладі.

            Серед закладів ресторанного бізнесу ІІІ місце - у кафе «Кофан», що на проспекті Лесі Українки, 27, ІІ поділили між собою кав’ярня  «Rock Kava», що на бульварі Пушкіна, буд. 18 та кафе «Львівська майстерня шоколаду», що по вул. Соборній, І місце поділили ресторан «Всі свої», що по вул. Лікаря Богаєвського, 2/7  та кав’ярня «Шалє», що на вул. Перемоги,20.

            Серед торговельних центрів ІІІ  місце поділили - ТЦ «Амстор» вул. Халаменюка, 7  та ТЦ «ТРЦ» вул. Київська 5-А, ІІ місце -  у ТРК «Галактика» вул. Соборна, 21, І місце – у ТЦ «Нова лінія».  Номінацію  «Супер ялинка» за різноманітність оформлення, створення образу «Новорічна казка» та святкової атмосфери у приміщенні закладу отримав ТЦ «Мега».

Серед спеціалізованих магазинів звання «Супер ялинка» за створення образу «Новорічна казка» та атмосфери загадковості та чарівності у торговому залі» отримав Кондитерській дім «Кременчук», що  по вул. Соборна, 26/37. ІІІ місце –  посіла ялинка магазину «Інтершик», що просп. Свободи, буд. 28/42, ІІ місце – магазину дитячих товарів «Карусель», що просп. Свободи,  41/44, І місце зайняла ялинка-наречена  весільного салон «Монро».

         Серед об’єктів сфери послуг І місце  отримав Салон «Галина», що по вул. Першотравневій,  49/10, ІІ - Салон «Янголи краси», вул. Майора Борищака, 15. За гламур та вишуканість у прикрашенні новорічної ялинки звання «Супер ялинка»  віддали нотаріальній конторі, що по вул. Соборна, 10/7. Номінацію «ОСОБЛИВА  ВІДЗНАКА» за кератив святкового дизайну та створення новорічного настрою для колективу та мешканців мікрорайону отримав Центру культури, спорту і дозвілля  «Нафтохімік» ПАТ«Укртатнафта».

Диплом за найкращий будиночок на ярмарку вручено медовару Сергію Буряку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотогалерея