Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Причина виникнення пожеж в екосистемах - людська необережність

Причина виникнення пожеж в екосистемах - людська необережність

Березень 18, 2020

Кременчуцьке міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з Управлінням надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Кременчуцької міської ради інформує громадян про небезпеку випалювання сухостою!

Майже щодня  рятувальників викликають на гасіння пожеж в екосистемах. На території м. Кременчука та Кременчуцького району, станом на 18.03.2020 року, вже зареєстровано 22 пожежі сухої рослинності, які знищили суху траву на загальній площі 88,5 га.

Найчастіше, причиною виникнення пожеж в екосистемах є людська необережність.

 Пам'ятайте, що викидати недопалки на сухостій, випалювати суху траву і сміття не можна. Під час відпочинку на природі не залишайте багаття без нагляду та полишаючи місце відпочинку обов’язково загасіть вогнище, навіть, якщо воно вже тліюче.

Погодні умови, які наразі спостерігаються, такі як відсутність опадів та пориви вітру, сприяють швидкому та безконтрольному поширенню вогню. Пожежі сухої рослинності завдають значної шкоди як екосистемі, як і здоров’ю людини.

Фотогалерея