Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Податкова інформує:

Податкова інформує:

Червень 08, 2016

Податкова інформує:

ПОДАТКОВОЮ МІЛІЦІЄЮ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ ПРИПИНЕНО ПРОТИПРАВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ «КОНВЕРТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ»

Працівниками податкової міліції Кременчуцької ОДПІ спільно з Управлінням Служби безпеки України у Полтавській області та Кременчуцькою місцевою прокуратурою 03.06.2016 припинено в м. Кременчуці протиправну діяльність «конвертаційного центру», який спеціалізувався на наданні підприємствам реального сектору економіки послуг з мінімізації податкових зобов'язань та виведення у тіньовий обіг грошових коштів на підставі фіктивних договорів будівельного підряду.
Обсяг «проконвертованих» коштів протягом 2016 року склав понад 22 млн. грн., фактичні втрати бюджету становлять 3,5 млн. грн.
У ході реалізації правоохоронцями задокументовано факт виведення через вказаний «конвертаційний центр» коштів однієї з військових частин та затримано «на гарячому» організатора протиправної діяльності. Під час проведення обшуків за місцями розташування офісу та проживання фігурантів вилучено готівкові кошти у сумі 0,2 млн. грн., бухгалтерську документацію та печатки фіктивних підприємств. Тривають слідчо-оперативні дії.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління
ДФС у Полтавській області