Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

1 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Парк «Крюківський» майоритиме в різнобарв’ї квітів

Парк «Крюківський» майоритиме в різнобарв’ї квітів

Червень 08, 2016

Парк «Крюківський» майоритиме в різнобарв’ї квітів

Озеленювачі Кременчука розбили нові клумби на правобережжі міста. Два дні бригади квіткарів  КП «Благоустрій Кременчука» висаджували квіти на вулиці Приходька та у парку «Крюківський». Тільки в оновленому куточку відпочинку парку «Крюківський» за цей період було висаджено понад 3 тисяч чорнобривців. Нагадаємо, що минулого року завдяки зусиллям цього комунального підприємства у парковій зоні на правобережжі міста з’явилися декоративні кущі, а зусиллям молоді, яка у рамках цьогорічної молодіжної екологічної акції «Зелена толока», - проведене генеральне прибирання.
Окрім того, трудовий десант озеленювачів КП «Благоустрій Кременчука» на вулиці Івана Приходька висадив  кани в чотири десятка вазонів та розбив невеликі квітники.
Без уваги комунальних озеленювачів не залишилася і клумба на проспекті Свободи, облаштована в районі зупинки Водоканал з нагоди Євро 2012. ЇЇ також було приведено в порядок. Сьогодні квіткарі КП «Благоустрій Кременчука» працюватимуть на проспекті Лесі Українки та у парку Ювілейний.

Фотогалерея