Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

Червень 08, 2016

До уваги суб’єктів господарювання!

Наразі управління земельних ресурсів збирає пропозиції до проект регуляторного акта "Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території міста Кременчука у 2017 році".


Відповідно до ст.9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  у наступному номері пропонується проект регуляторного акта "Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території міста Кременчука у 2017 році".

               Ціль впровадження проекту є забезпечення вимог Податкового кодексу України щодо встановлення ставок земельного податку на території міста Кременчука та можливого надання пільг із врахуванням потреб територіальної громади.

 Протягом одного місяця з дня опублікування  проекту  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та громадян міста на адресу розробника управління земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради  та відповідальної депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури приймаються в письмовій формі зауваження та пропозиції щодо запропонованого для розгляду проекту регуляторного акту:

Розробник: управління земельних ресурсів виконкому міської ради

Всі звернення і пропозиції від фізичних та  юридичних осіб – суб’єктів господарювання  надавати в письмовому вигляді або на електронних носіях за вказаними адресами протягом одного місяця з  дня оприлюднення проекту:

39600 площа Перемоги,2  Кременчуцький міськвиконком.

Телефони для довідок: 74-39-81
( управління земельних ресурсів
Електронна адреса:        zemlekor@kremen.gov.ua