Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

3 °C
Постійні  депутатські комісії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області VIІI скликання

Комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності

1

Мирошніченко Валерій Вікторович

Голова комісії – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

2

Березянський Олександр Вадимович

Заступник голови комісії – від фракції «Опозиційна платформа за життя»

3

Бордюг Євгеній Сергійович

Секретар комісії – від фракції «Слуга народу»

4

Нікіфоров Олександр Ігоревич

Член комісії – від фракції «Рідне місто»

5

Головач Олександр Леонідович

Член комісії – від фракції «БАТЬКІВЩИНА»

6

Ярош Сергій Михайлович

Член комісії – від фракції «Європейська Солідарність»

Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики

1

Плескун Олександр Володимирович

Голова комісії – від фракції «Рідне місто»

2

Угніч Григорій Анатолійович

Заступник голови комісії – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

3

Штефан Ігор Олександрович

Секретар комісії – від фракції «Слуга народу»

4

Яцина Олександр Олександрович

Член комісії – від фракції «БАТЬКІВЩИНА»

5

Сергієнко Тетяна Павлівна

Член комісії – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

6

Шварцман Ігор Матвійович

Член комісії – від фракції «Опозиційна платформа за життя»

7

Петренко Інна Анатоліївна

Член комісії – від фракції «Рідне місто»

Комісія з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту та зв’язку

1

Котляр Віталій Юрійович

Голова комісії – від фракції «Європейська Солідарність»

2

Яворський Вячеслав Вікторович

Заступник голови комісії – від фракції «Рідне місто»

3

Калашник Олександр Вікторович

Секретар комісії – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

4

Іванян Геннадій Михайлович

Член комісії  – від фракції «Опозиційна платформа за життя»

5

Лихошвай Наталія Валентинівна

Член комісії   – від фракції «Рідне місто»

Комісія з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики

1

Терещенко Денис Юрійович

Голова комісії –від фракції «БАТЬКІВЩИНА»

2

Алексєєв Євгеній Олександрович

Заступник голови комісії – від фракції «Рідне місто»

3

Макаров Андрій Ігорович

Секретар комісії – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

4

Лазоренко Богдан Русланович

Член комісії  – від фракції «Європейська Солідарність»

5

Ющенко Олександр Петрович

Член комісії  – від фракції «Слуга народу»

6

Чураков Федір Миколайович

Член комісії  – від фракції «Опозиційна платформа за життя»

Комісія з питань освіти, молоді, міжнародних  відносин, культури, спорту, IT- технологій, цифрової трансформації

1

Проценко Зінаїда Валеріївна

Голова комісії – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

2

Мусієнко Катерина Сергіївна

Заступник голови комісії – від фракції «Європейська Солідарність»

3

Кочуров Ілля Михайлович

Секретар комісії – від фракції «Слуга народу»

4

Кармазін Дмитро Віталійович

Член комісії  – від фракції «Опозиційна платформа за життя»

5

Гориславець Лариса Олексіївна

Член комісії  – від фракції «Європейська Солідарність»

6

Погужельська Наталія Іванівна

Член комісії  – від фракції «Опозиційна платформа за життя»

Комісія з питань  соціального захисту населення, захисту прав ветеранів війни та учасників бойових дій, охорони здоров’я, материнства та дитинства

1

Брижаха Костянтин Григорович

Голова комісії – від фракції «Опозиційна платформа за життя»

2

Волкова Валерія Миколаївна

Заступник голови комісії – від фракції «Слуга народу»

3

Пищита Світлана Миколаївна

Секретар комісії – від фракції «БАТЬКІВЩИНА»

4

Українець Вадим Веніамінович

Член комісії  – від фракції «Європейська Солідарність»

5

Чернишова Вікторія Валеріївна

Член комісії  – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

Комісія з питань  екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури

1

Порчирян Сергій Михайлович

Голова комісії – від фракції «Слуга народу»

2

Роженко  Олександр Анатолійович

Заступник голови комісії – від фракції «Рідне місто»

3

Шляхова Ольга Олегівна

Секретар комісії – від фракції «БАТЬКІВЩИНА»

4

Бокован Микола Володимирович

Член комісії  – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

5

Волошин Василь Васильович

Член комісії  – від фракції «Рідне місто»

6

Мирошніченко Кристина Юріївна

Член комісії  – від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»