Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Цього року за «Громадський бюджет - 2018» була віддана рекордна кількість голосів

Цього року за «Громадський бюджет - 2018» була віддана рекордна кількість голосів

Січень 04, 2019

 

За даними статистики, в рамках голосування за громадські ініціативи, які цьогоріч впроваджуватимуться за рахунок коштів міського бюджету, була зареєстрована рекордна кількість голосів жителів міста. Під час підведення підсумку голосування керівник відділу партисипаторних практик виконкому міської ради Євгеній Перевезенцев зазначив, що за проекти  «Громадського бюджету - 2018» вцілому було віддано 14 тис. 274 голоси, що майже в 2 рази більше, ніж це було минулого року. Якщо брати у підрахунку від загальної кількості населення, то за громадські ініціативи 2018 проголосувало 6,5% жителів міста.

Що стосується загальної кількості поданих на конкурс громадських ініціатив, то  таких було 61 проект, із них,  10 - великих проектів (вартість становить до 1 млн. грн.), 21  загальноміський проект, що реалізовуватимуться в закладах соціальної сфери,  з вартістю 325 тис. гривень, а також 30 громадських проектів від 11 мікрорайонів Кременчука. Після експертного вивчення громадських ініціатив спеціалістами служб до голосування були допущені 57 громадських проектів.

 

Остаточно переможців «Громадського бюджету - 2018» було названо після 21 січня 2019 року.

Теги: #Новини