Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

Ви тут: Новини >> Завдяки акції «Серце до серця» у Кременчуці придбано сучасний аудіограф

Завдяки акції «Серце до серця» у Кременчуці придбано сучасний аудіограф

Січень 29, 2019

 Міській дитяча лікарня  отримала нову медичну апаратуру, придбану за кошти учасників Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2018». Організаторами акції традиційно є Молодіжний Парламент Кременчука,  Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», а також   управління у справах сім`ї та  дітей, управління молоді та спорту, управління охорони здоров’я та департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

Варто зазначити, що за кошти акції «Серце до серця - 2018» для отоларингологічного відділення дитячої лікарні було придбано аудіограф, завдяки якому спеціалісти зможуть проводити діагностику слуху у дітей із певними вадами.  За медичною статистикою, на сьогодні у Кременчуці на обліку в отоларинголога перебуває 83 дитини, з яких 58 - глухих  і 25 – дітей, що слабо чують. До цього часу двічі на рік батьки таких діточок були вимушені їхати в обласний центр для проходження діагностики слуху. Тепер же, завдяки новій апаратурі, цю процедуру проводитимуть кременчуцькі спеціалісти на базі Міської дитячої лікарні. 

Заступник міського голови Ольга Усанова наголосила, що сьогоднішня подія є результатом успішної співпраці влади та громади. За 11 років волонтерам та учасникам  благодійної акції «Серце до серця» вдалося зробити багато добрих і потрібних справ для маленьких кременчужан із вадами здоров`я.  За зібрані ними  кошти вже придбано чимало сучасної медичної апаратури, яка працює в дитячих закладах  охорони здоров’я Кременчука. Тепер же новопридбанням, а ним є аудіограф, кременчуцькі отоларингологи зможуть надавати фахову допомогу своїм маленьким пацієнтам із вадами слуху, проводити діагностику їх слуху  з подальшою корекцією. До цього подібна діагностика проводилася лише в обласному центрі.  

Ольга Усанова наголосила, що Кременчук - місто щедрих і добрих людей, бо кожного року акція «Серця до серця» встановлює  нові рекорди. Особливою гордістю волонтерів і всіх учасників акції є те, що за її результатами Кременчук кілька років поспіль стає володарем відзнаки  ВБФ «Серце до серця» - «Золоте серце України».  Нею відзначаються лише ті міста, в яких  у  рамках акції збирають найбільше благодійних коштів. А Кременчук, якщо порівнювати з іншими великими містами України, в останні роки  збирає більше коштів у розрахунку на одного жителя.  Такі результати демонструють великий рівень згуртованості навколо проблем, що виникають не тільки  у медичній галузі, а й у житті окремих кременчуцьких родин, діти яких потребують фахової медичної допомоги, а також довіру до волонтерів акції.

Регіональний представник  благодійного фонду «Серце до серця» Світлана Пищита зазначила, що загальна сума зібраних коштів у 2018 році волонтерами акції «Серце до серця» склала 502 тис. 518 грн., що є найбільшою сумою серед усіх областей України. За одинадцятирічну історію заходу у Кременчуці сума зібраних коштів склала понад 1 млн. грн.. Придбання нової медичної апаратури можна вважати черговою перемогою  всієї благодійної спільноти Кременчука, оскільки завдяки  її діяльності найближчим часом багато маленьких кременчужан із вадами слуху зможуть отримати кваліфіковану допомогу, а з нею - і нові шанси для  повноцінного життя.  

Теги: #Новини

Фотогалерея