Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні
Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету
21 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем українського добровольця

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем українського добровольця

Березень 13, 2019

Шановні кременчужани! Дорогі захисники!

 

 

Щирo вітаю вас із Днем українського добровольця! Від усієї громади міста висловлюю глибоку подяку всім добровольцям Кременчука, які несли службу в зоні антитерористичної операції та продовжують брати участь в операції об’єднаних сил  у Донецькій та Луганській областях,  захищаючи цілісність нашої незалежної держави.

Ви справжні герої України, які першими стали на захист нашої  Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора. Ви приклад патріотизму та любові до рідної землі.  Ваші  стійкість, витримка та самовіддане служіння своєму народові  є взірцем для наслідування. Дякуємо кожному з вас, хто з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам.

Шановні військовослужбовці, дорогі наші земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня українського добровольця! Нехай любов до Батьківщини та людська шана надихають вас на нові звершення в ім’я захисту незалежної України! Слава українським добровольцям!

 

 

 

 

                Міський голова                 Віталій Малецький

Теги: #Новини #