Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні
Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету
21 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відбувся меморіальний захід із нагоди Дня українського добровольця

У Кременчуці відбувся меморіальний захід із нагоди Дня українського добровольця

Березень 14, 2019

 

14 березня 2019 року в Україні відзначається п’ята річниця, присвячена Дню українського добровольця. Сьогодні кременчуцька громада на чолі з міським головою Віталієм Малецьким зібралася в парку «Ювілейний» біля пам’ятного знаку «Героям АТО», щоб вшанувати пам'ять усіх українських патріотів, які в 2014 році першими за покликом серця та глибокими переконаннями щодо прогресивного європейського майбутнього України встали на захист цілісності нашої держави, взяли на себе перший удар російського агресора, пройшли пекло важких боїв за Широкине, Іловайськ, Мар'їнку, Донецький аеропорт.

 За військовою статистикою, на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них згодом перетворилася на військові частини силових структур. Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Перед присутніми на заході  зі спогадами про формування добровольчих батальйонів,  визвольні бої на сході країни, подвиги побратимів і жертовні смерті героїв  виступили учасники громадських організацій та об’єднань учасників та ветеранів АТО Кременчука: Володимир Махоркін (боєць батальйону «Донбас»), Ігор Чадюк (боєць батальйону «Донбас»), Дмитро Бурдейний (боєць батальйону «Січ»), Юрій Крамаренко (боєць батальйону «ОУН»), Олександр Щербина Заступник командира 57 бригади ЗСУ).

 Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять полеглих героїв та на знак великої поваги та вдячності до всіх захисників України поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Героям АТО».

 

Теги: #Новини

Фотогалерея