Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Університет Третього віку Крюківского району відзначив завершення начального року

Університет Третього віку Крюківского району відзначив завершення начального року

Травень 22, 2019

22 травня завершився навчальний рік 2018-2019 років в Університеті Третього віку, що працює на правобережжі Кременчука.

Вісім   років тому цей навчальний заклад для людей похилого віку  відкрився більше ніж для  ста жителів правобережжя Кременчука.  Сьогодні кількість студентів зросла майже вдвічі.

Навчальний заклад для людей поважного віку постійно  розвивається. Змінюються і самі  студенти, які виявили бажання вивчати історію та краєзнавство, інформаційні технології та правознавство, основи психології та правознавство, іноземні мови тощо.  

Із закінченням навчального року студентів та викладачів привітала заступник міського голови Ольга Усанова.  Вона підкреслила, що студентів Університету Третього віку опановувати нові знання є прикладом для молодого покоління, бо працюючи над собою, люди покращують і розвивають своє оточення.

На заході Почесними  грамотами відзначили тих фахівців та викладачів, які доклали чималих зусиль до організації навчання літніх людей. Нагородили і найкращих та старанних студентів Університету Третього віку Крюківського району.

Теги: #Новини

Фотогалерея