Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> Об'єм надання медичної допомоги ендокринологічним хворим не зміниться

Об'єм надання медичної допомоги ендокринологічним хворим не зміниться

Червень 13, 2019

Навколо реформування вторинного (спеціалізованого) рівня надання медичної допомоги у Кременчуці ведеться чимало розмов. Жителі міста, що мають хвороби, пов’язані з ендокринною системою, почали турбуватися у зв’язку із реорганізацією ендокринологічного відділення І міської  лікарні.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначає, що до неї почали надходити звернення від кременчужан з проханням не закривати відділення ендокринології в Першій міській лікарні імені Богаєвського. Особливо це питання схвилювало пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи, які потребують стаціонарної медичної допомоги.

За словами Ольги Усанової, мова про закриття віділення ендокринології взагалі не йшла. Планувалося провести перепрофілізацію відділення в рамках реформування вторинного (спеціалізованого) рівня надання медичної допомоги, як того вимагають від нас директиви МОЗу.

Вона підкреслює, що перепрофільоване відділення терапії-2 з ендокринологічними ліжками буде працювати в Першій міській лікарні у тому ж приміщенні, де і зараз. Пацієнтів буде вести лікар Куляба. Більше того, з 1-го липня 2019 року відкриються ендокринологічні ліжка в оновленому після капітального ремонту та повного технічного переоснащення терапевтичному відділенні лікарні "Правобережна". Там буде працювати лікар Лемежанська. Всього в місті працюватимуть 30 ендокринологічних ліжок, як то було і раніше, проте пацієнтам з Правобережжя буде зручніше проходити курс стаціонарного лікування ближче до місця проживання.

Отже, об'єм надання медичної допомоги ендокринологічним хворим не зміниться, а умови навіть покращаться, - наголошує заступник міського голови.