Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

17 °C

Ви тут: Новини >> Кременчуцька міська Централізована бібліотечна система для дітей повернулася із Запоріжжя – з перемогою!

Кременчуцька міська Централізована бібліотечна система для дітей повернулася із Запоріжжя – з перемогою!

Червень 13, 2019

10-12 червня   на базі КЗ «Запорізька обласна  бібліотека для дітей  «Юний читач»» ЗОР проходив  X  Міжрегіональний ярмарок бібліотечних інновацій «Бібліокре@тив–2019». Організаторами заходу є Українська асоціація працівників бібліотек для дітей.

КЗК «Кременчуцька міська Централізована бібліотечна система  для дітей» (директор Ірина Вологодська)  вже  вкотре  бере активну участь  у ярмарку.  Цього року закладом  було презентовано 4  інноваційні авторські  ідеї, які придбали  і будуть реалізовувати  у своїй роботі дитячі бібліотеки Києва, Херсона, Миколаєва, Полтави , Маріуполя, Ізмаїла,Запоріжжя, Харкова, Кропивницького та Дніпра.

Особливо приємно було отримати визнання нашої  інноваційної креативної  роботи. Ідея   бібліотечний Timeline «Енциклопедія у кишені»      ( автор: Олена Гордій, завідувач відділу  Центральної міської дитячої бібліотеки)  посіла  призове III місце серед усіх ідей  дитячих бібліотек  України.

На обмін  презентованих ідей, для наших читачів було придбано  8 оригінальних ідей Національної бібліотеки  України для дітей, Донецької обласної бібліотеки  для дітей, бібліотек Херсонської  та Полтавської областей. Всі ідеї будуть реалізовані протягом року  у дитячих бібліотеках міста. Обіцяємо, буде цікаво…