Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

Ви тут: Новини >> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ, СПРЯМОВАНИХ НА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ, СПРЯМОВАНИХ НА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Серпень 14, 2019

Відповідно до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2018 – 2020 роки, управліннями соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області проводиться робота щодо забезпечення за рахунок коштів міського бюджету санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, ветеранів праці та громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС категорії 2. Так, протягом 2019 року, в рамках вищезазначеної Програми будуть забезпечені путівками 13 ветерани війни, 14 ветеранів праці та 13 громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС категорії 2.

Вказана робота по забезпеченню санаторно-курортним лікуванням буде продовжена в у 2020 році. Тож санаторно-курортним лікуванням за рахунок міського бюджету можуть скористатися ветерани війни, ветерани праці, а також громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС категорії 2 та які перебувають на обліку в управлінні.

За додатковою інформацією щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням за рахунок міського бюджету просимо звертатися:

Автозаводський район: просп. Свободи, 66, кім.15, тел.75-86-82, 75-86-80;

Крюківський район: вул. І. Приходька, 90, кім.118, кім. 109, тел. 6-21-95, 6-21-44.