Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

Ви тут: Новини >> Про безкоштовне забезпечення медикаментами громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Про безкоштовне забезпечення медикаментами громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Січень 16, 2020

Відповідно до Закону України від 28.02.1991 № 796-XII "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" громадяни, які постраждали внаслідок ліквідації аварії на ЧАЕС мають право на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів.

В 2020 році для реалізації зазначеного права "чорнобильці" можуть звертатися до комунального підприємства "Аптека № 90".

КП "Аптека № 90" має можливість здійснювати відпуск лікарських засобів за адресами:

– вул. Київська, б. 56 – аптека № 90;

– вул. Генерала Манагарова, б. 9 – аптечний пункт № 1 аптеки № 90.

За більш детальною інформацією особи, якізареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука, просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: пр-т. Свободи, 66, тел. 79-10-26 та особи, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука – до управління соціального захисту населення за адресою: вул. І. Приходька, 90, тел. 6-21-44.

Теги: #Новини