Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Станом на ранок 25 березня у Кременчуці немає лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус

Станом на ранок 25 березня у Кременчуці немає лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус

Березень 25, 2020

Сьогодні на засіданні  штаба оперативного реагування щодо запобігання поширенню на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19  заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що станом на сьогоднішній ранок у Кременчуці лабораторно не підтверджено випадків захворювань на корона вірусну інфекцію.

Щодо оперативної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ, то вона на сьогоднішній день позитивна. За минулу добу до медичних закладів міста надійшло 100 звернень від громадян з приводу поганого самопочуття (74 дорослих та 26 дітей). Захворювань на грип немає. У стаціонарних відділеннях міських лікарень перебувають на лікуванні 72 хворих з діагнозом пневмонія, 1 у важному стані. Це менше, ніж минулого дня.

На самоізоляції знаходяться 115 жителів міста, серед них є ті, що повідомили про це через службу допомоги мера кременчужанам за телефоном 1563 та через своїх сімейних лікарів. Медики знаходяться з ними на постійному зв’язку.

За словами заступника міського голови Ольги Усанової, хворий з Кременчуцького району, якого вчора доставили до  інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» з підозрою на коронавірус знаходиться у задовільному стані. Тести на COVID-19  відповідно до протоколу йому не проводилися у зв’язку із відсутністю показників. Вчора до лікарні також доставлено двох жінок 55 та 77 років, які були у контакті з громадянином, який нещодавно повернувся з Угорщини. Їх також госпіталізовано до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».  Стан їх здоров’я  занепокоєння не викликає. Тести на COVID-19  відповідно до протоколу  у зв’язку із відсутністю показників їм також не проводилися. У разі необхідності їх буде проведено.

Медики наголошують, що тестування на коронавірус проводиться відповідно до протоколів Міністерства охорони здоров’я, якщо є показання для цього. Проводити тестування на COVID-19  всім, хто просто виявив таке бажання, не будуть.

 

Теги: #Новини