Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем Національної Гвардії України

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем Національної Гвардії України

Березень 26, 2020

Шановні військовослужбовці,  працівники та ветерани Кременчуцького батальйону Національної гвардії України!

 

 

         Від усієї кременчуцької територіальної громади вітаю вас із Днем Національної гвардії України!

         Створена у важкі для України часи задля захисту територіальної цілісності держави,  прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, Нацгвардія не тільки виправдала покладені на неї завдання, а й стала надійним захисним щитом, як для держави вцілому, так і для кожного українця зокрема.

         Кременчук і кременчужани щиро вдячні  військовослужбовцям  Кременчуцького батальйону Національної гвардії України, які допомагають забезпечувати  громадський порядок, дотримання прав і свобод жителів Кременчука  та гостей міста. І сьогодні, коли країна опинилася у суворих реаліях надзвичайної ситуації і карантину,  нацгвардійці знову на передовій – тепер захисту містян від невидимого, але не менш жорстокого ворога - COVID-19. Впевнений, що за вашої підтримки ми здолаємо всі негаразди і повернемося до спокійного буденного життя.

         Бажаю всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя, мирного неба над головою, успіхів у службі на благо держави та українського народу.

 

 

Міський голова                                                       Віталій Малецький

Теги: #Новини