Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> З сьогоднішнього дня весь громадський транспорт Кременчука працює у режимі спеціальних перевезень

З сьогоднішнього дня весь громадський транспорт Кременчука працює у режимі спеціальних перевезень

Березень 31, 2020

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради із 31 березня 2020 року громадський транспорт, як комунальної, так і приватної форми власності працює у режимі спеціальних перевезень. Працівники закладів торгівлі, аптечної мережі, підприємств, що забезпечують нормальну життєдіяльність міста, отримали спеціальні перепустки, які дають право користуватися громадським транспортом, тим паче, безкоштовно.

         Багато людей поставилися із розумінням до застосування таких заходів. Начальник управління транспорту Руслан Івашина зазначає, що, звичайно, у перший день роботи були окремі випадки порушення спецрежиму пасажирських перевезень, як з боку водіїв приватних маршруток, які хотіли взяти пасажирів за кошти, так і з боку пасажирів, які намагалися зайти в громадський транспорт з чужим спецквитком. Всі питання були врегульовані за допомогою працівників поліції, які чергували на зупинках громадського транспорту.

         Міський голова Віталій Малецький подякував перевізникам за організацію перевезень у спецрежимі, керівникам промислових підприємств міста, які вирішили питання доставки на роботу  своїх працівників, містянам, які користуються власним транспортом і підвозять своїх колег на роботу.       Керівник міста зауважив, що у зв’язку із введенням такого режиму, пасажирів у громадському транспорті стало значно менше, що сприятиме  зниженню розповсюдження коронавірусної інфекції.