Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Правоохоронців та рятувальників додатково забезпечать засобами індивідуального захисту

Правоохоронців та рятувальників додатково забезпечать засобами індивідуального захисту

Березень 31, 2020

Про це повідомив сьогодні на  засіданні штабу оперативного реагування щодо запобігання поширення на території міста Кременчука гострої респіраторної  хвороби COVID-19 міський голова Віталій Малецький.

Керівник міста зазначив, що  для правоохоронців та рятувальників виконком придбає захисні окуляри та рукавички. Частину захисних окулярів працівникам поліції  вже передано, наразі вирішується питання придбання ще однієї партії окулярів та рукавичок.

 Буде також вирішуватися питання щодо придбання для працівників Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС України в Полтавській області дезінфекційних засобів, рукавичок та одноразових комбінезонів.  Наразі кременчуцькі рятувальники мають 26 багаторазових захисних комбінезонів для надання необхідної допомоги громадянам з  COVID-19. З проханням про придбання захисних комбінезонів звертається до міської влади і поліція, оскільки їм, можливо, доведеться спілкуватися із особами, що порушують вимоги самоізоляції і можуть бути хворими на коронавірусну інфекцію. Щодо захисних масок, то їх наразі вистачає.

 

Теги: #Новини #