Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

8 °C

Ви тут: Новини >> КП «Благоустрій Кременчука» щодня проводить роботи з дезінфекції зупинок громадського транспорту

КП «Благоустрій Кременчука» щодня проводить роботи з дезінфекції зупинок громадського транспорту

Квітень 06, 2020

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції  щодня кілька бригад працівників КП «Благоустрій Кременчука» проводить роботи з дезінфекції зупинок громадського транспорту, об’єктів у парках, скверах та на дитячих майданчиках безпечним для здоров’я людей і довкілля розчином. Дезінфекційні заходи проводяться у різних мікрорайонах міста, особлива увага приділяється спорудам у санітарних зонах та біля лікувальних закладів міста.

На жаль, не всі громадяни дотримуються карантинних вимог, дозволяють дітям гратися на дитячих майданчиках, або самі займаються спортом на спортивних тренажерах у дворах будинків, парках та скверах, наражаючи на небезпеку себе і своїх дітей.

 Звертаємо увагу всіх містян на те, що з 6 квітня 2020 року Урядом України посилено карантинні заходи.  Відповідно до Постанови № 211 від 2 квітня 2020 року  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211»   заборонено відвідування спортивних та дитячих майданчиків, відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон. Це дозволяється лише у випадку, якщо вам потрібно вигуляти домашню тварину, або через службову необхідність.

 

 

Теги: #Новини

Фотогалерея