Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Оперативна інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 у Кременчуці

Травень 22, 2020

Як повідомила 22 травня 2020 року на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації  заступник міського голови Ольга Усанова, за минулу добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів   звернулися 5 дорослих та 3 дітей,   під час амбулаторних звернень зареєстровано 1 пневмонію у дорослого, виставлено підозру на COVID-19, біологічні матеріали направлені на проведення ПЛР досліджень .

У стаціонарних відділеннях міських лікарень з діагнозом пневмонія перебуває  17 пацієнтів, у 1 жінки вкрай тяжкий перебіг хвороби.   У місті проводиться робота  щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. За вчорашню добу проведено 8 експрестестувань, 6 з них показали негативний результат, 2 – позитивний, біологічні матеріали направлені на ПЛР дослідження. Всього з початку епідемії у Кременчуці проведено 465 експрестестувань.

Вчора з Полтавського обласного лабораторного центру отримали 16 результатів ПЛР досліджень, очікують ще 29 результатів. Черга на проведення досліджень суттєво скоротилася, тож відтепер можна швидше встановити діагноз щодо наявності корона вірусної інфекції у пацієнтів, яким виставлено підозру.

З 16 травня у Кременчуці в тестовому режимі запрацювала ПЛР лабораторія. Наразі  її дослідження направлені на підтвердження і  верифікацію до Полтавського обласного лабораторного центру.  Тож вже найближчим часом кременчуцька ПЛР лабораторія зможе працювати у штатному режимі і самостійно проводити дослідження.

У інфекційному відділенні лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» на стаціонарному лікування наразі перебуває 18 пацієнтів, 17 з них з пневмоніями, 1 -  у важкому стані.  

На сьогоднішній день у Кременчуці зареєстровано 105 випадків захворювання на COVID-19, з них вже 87 одужало, 10 пацієнтів лікуються у стаціонарних відділеннях, 1 – знаходиться  на лікуванні у Полтаві, 2-є – у Києві.