Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> Дитячі садки Кременчука готуються до роботи в умовах пом’якшувального карантину

Дитячі садки Кременчука готуються до роботи в умовах пом’якшувального карантину

Травень 22, 2020

Дошкільні заклади Кременчука попередньо зможуть відновити свою роботу з 1  червня. Про це на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова. Конкретна дата відновлення роботи дитячих садків стане відомою після проведення засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, яке відбудеться в другу  половину дня 22 травня. У період із 22 до 31 травня колективи дитячих садків проводитимуть підготовку приміщень закладів до прийому дітей.

         У Кременчуці після прийняття рішення на обласному рівні щодо відновлення роботи дошкільних закладів відбудуться засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС та виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, де  будуть затверджені рішення з детальним алгоритмом підготовки,  відкриття і роботи  дитячих садків  в умовах пом’якшувального карантину.

Цей документ дещо пізніше буде оприлюднено в засобах масової інформації Кременчука з метою доведення до широкого загалу. 

Теги: #Новини