Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

25 °C

Ви тут: Новини >> Пільговиків просять не планувати свої поїздки на міському транспорті в пікові години

Пільговиків просять не планувати свої поїздки на міському транспорті в пікові години

Травень 22, 2020

23 травня  у зв’язку з пом’якшенням карантинних умов громадський транспорт Кременчука розпочинає працювати в звичайному режимі. Як зазначив керівник управління транспорту виконкому міської ради Руслан Івашина,  із завтрашнього дня на міські транспортні маршрути має вийти стільки одиниць громадського транспорту, скільки зазначено в договірних документах.

Разом із тим, головний транспортник Кременчука звернув увагу на те, що незважаючи на відміну обмежень в роботі громадського транспорту, маршрутки, автобуси та тролейбуси зможуть продовжувати перевозити лише стільки пасажирів, скільки сидячих місць у  їх салонах. Така вимога говорить про те, що в умовах пом’якшувального карантину на міський транспорт очікується значне навантаження.

Щоб надати можливість всім представникам зайнятого населення своєчасно дістатися до своїх робочих місць, в громадському транспорті Кременчука на певний час вводяться обмеження щодо перевезення пасажирів пільгових категорій громадян. Скористатися міським транспортом із урахуванням пільг вони можуть із 10.00 до 15.00 годин.

Міська влада Кременчука звертається до пільгових категорій населення Кременчука з проханням планувати свої поїздки у зазначений час. Такі обмеження є вимушеним кроком, із завершенням карантину транспорт працюватиме у звичному для всіх режимі.  

Теги: #Новини