Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

28 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький: оперативна інформація за 23 травня 2020 року.

Міський голова Віталій Малецький: оперативна інформація за 23 травня 2020 року.

Травень 24, 2020

"✅ Сьогодні маємо одного пацієнта, який одужав від коронавірусної хвороби, що підтверджено двічі негативними ПЛР-тестами. Нових випадків COVID-19 у Кременчуці не зареєстровано.

✅ Кременчуцька ПЛР-лабораторія виконала сьогодні 17 досліджень. Всі результати виявилися негативними.

✅ Розпочинаємо поступовий вихід з карантину. Від завтрашнього дня, 24 травня, міський громадський транспорт працюватиме без спецперепусток з оплатою за встановленими тарифами. Кількість пасажирів не має перевищувати кількість місць для сидіння. Проїзд можливий тільки в масках або респіраторах. Проїзд громадян пільгових категорій дозволений з 10 до 15 години.

✅ Медики, які борються з COVID-19, будуть перевозитися безкоштовно за спеціальними посвідченнями, які їм видадуть за місцем роботи. Це працівники інфекційного відділення ЛІЛ «Кременчуцька», міської дитячої лікарні, ПЛР-лабораторіі та виїзних бригад екстреної медичної допомоги.

✅ З 1 червня плануємо відкрити дитячі садочки. Наступний тиждень буде присвячено підготовці закладів до роботи, їх готовність засвідчить спеціальна комісія. 28, 29 та 30 травня оголошено Днями здорової дитини в поліклініках. Батьки за попереднім записом зможуть відвідати з дітьми педіатрів та взяти довідки про стан здоров’я для відвідування дитячих садочків. Пройдуть медобстеження і працівники садочків.

✅ З 1 червня розпочнуть роботу і заклади фізкультури та спорту, спортивні зали, фітнес-центри. Проте, поки що заборонено групові заняття з кількістю учасників більше 10 чоловік та віком до 14 років.

✅ На Полтавщині дозволили регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному сполученні. Дозволили також і спортивні змагання без глядачів, у яких беруть участь до 50 людей. У храмах можна проводити богослужіння у присутності не більше однієї людини на 10 квадратних метрів, також відновиться робота готелів.

Все це стало можливим завдяки тому, що всі ми дотримувалися карантинних умов. Це допомогло уповільнити стрімке поширення епідемії. Дотримання правил особистої гігієни допоможе нам якнайшвидше повернутися до звичайного життя.

Будьмо здорові!", - зазначає на своїй сторінці у мережі "Фейсбук" міський голова Віталій Малецький