Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

28 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У закладах торгівлі, побуту та громадського харчування Кременчука повинні дотримуватися вимог біологічної безпеку

У закладах торгівлі, побуту та громадського харчування Кременчука повинні дотримуватися вимог біологічної безпеку

Травень 25, 2020

В умовах адаптивного карантину від підприємців, які здійснюють свою діяльність в сферах торгівлі та побутового обслуговування Кременчука, вимагають чіткого дотримання санітарно-протиепідемічних вимог. За інформацією керівника управління розвитку підприємницької діяльності, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконкому міської ради Людмили Жорняк, мобільні групи та піші патрулі продовжують перевіряти роботу магазинів, салонів краси, перукарень, закладів громадського харчування, ринків тощо.  Наразі у місті у  зв’язку з пом’якшенням карантину можна спостерігати деякі послаблення щодо дотримання вимог із санітарно-біологічної безпеки, як  з боку підприємців, так  і пересічних громадян.

Людмила Жорняк вкотре наголосила на тому, що обслуговування в закладах торгівлі, побуту та громадського харчування і надалі продовжуватиметься в засобах індивідуального захисту.   Зокрема,  суб’єкт господарювання не повинен обслуговувати клієнтів, які не одягнені в захисну маску. Він також не має права пропускати в зали закладів, території ринків тощо відвідувачів із температурою тіла вище 37,2 *С, а у всіх закладах торговельної мережі міста в наявності повинні бути дезінфікуючі засоби та захисні рукавички.

Міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що в об’єктах господарювання Кременчука, навіть в умовах послаблення карантину,  не повинні нехтувати біологічною безпекою. У випадку, якщо в закладах торгівлі, побуту та громадського харчування  не дотримуватимуться карантинних вимог, то це може стати підставою до прийняття рішення щодо тимчасового припинення їх діяльності. 

Теги: #Новини