Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

28 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Дитячі садочки Кременчука готують до роботи в умовах адаптивного карантину

Дитячі садочки Кременчука готують до роботи в умовах адаптивного карантину

Травень 25, 2020

Із 1 червня у зв’язку з послабленням карантину дошкільні заклади Кременчука мають відновити прийом вихованців. Наразі колективи цих освітніх установ проводять підготовку приміщень, матеріально-технічної бази та територій садочків до роботи з дітьми в особливий період. У всіх дошкільних закладах виконання вимог санітарно-біологічної безпеки перевірятиметься комісійно, після чого їм надаватиметься дозвіл на відновлення роботи.  

Нагадаємо, наразі департамент освіти Кременчука вирішує питання щодо придбання дезинфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту, безконтактних термометрів, рушників, тощо. Вирішується питання організації харчування дітей відповідно до санітарних норм та вимог карантину. Із колективами дитсадків відпрацьовується постанова МОЗ щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19). 

 

Теги: #Новини

Фотогалерея