Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Колективи закладів охорони здоров’я Кременчука приймають вітання з нагоди Дня медичного працівника

Колективи закладів охорони здоров’я Кременчука приймають вітання з нагоди Дня медичного працівника

Червень 19, 2020

19 червня перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Ольга Усанова привітали лікарів, медсестер, санітарок і інших працівників кременчуцьких лікарень із професійним святом. Зважаючи на карантинні обмеження,  пов’язані з пандемією COVID - 2019, від міської влади колективи закладів охорони здоров’я приймають вітання безпосередньо на робочих місцях.

Усім медикам Кременчука вони передали особисті вітання від міського голови Віталія Малецького.  Ольга Усанова відзначила, що у кременчуцьких лікувально-профілактичних закладах працюють висококваліфіковані колективи медпрацівників. Останні епідемічні події, які охопили увесь світ, яскраво продемонстрували спроможність міської медичної ланки гідно приймати виклики часу, мобілізовувати зусилля задля попередження  розповсюдження нового вірусу, своєчасно вводити ефективні карантинно-протиепідемічні заходи, розробляти та застосовувати на практиці нові методики  лікування хворих на COVID - 2019.  

Володимир Пелипенко висловив слова щирої вдячності за врятовані життя кременчужан і підкреслив, що в місті і надалі дотримуватимуться курсу, спрямованого на покращення умов лікування в закладах охорони здоров’я та створення для медиків  сучасних умов праці. За відданість медичній справі відзнаки різних рівнів  були вручені кращим із кращих працівникам кременчуцьких медичних установ, які присвятили себе служінню здоров’я людини.

Теги: #Новини

Фотогалерея