Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

Ви тут: Новини >> Якість води в Дніпрі в районі центрального пляжу не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам

Якість води в Дніпрі в районі центрального пляжу не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам

Червень 26, 2020

За інформацією завідувача Кременчуцьким МВ ПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»  А.В.Полякова, що в межах моніторингового  спостереження, проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб якості води відкритих водойм в місцях масового відпочинку мешканців міста

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 22.06.202020р.  показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

            Індекс лактозо-позитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») становить 13 000 та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат»)  становить  21 000 (при нормативному показнику не більше 10 000).

Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозо позитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

              З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, лікарі радять здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро), а також закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.