Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

Ви тут: Новини >> У зв`язку із карантином у Кременчуці посилять заходи боротьби зі стихійною торгівлею

У зв`язку із карантином у Кременчуці посилять заходи боротьби зі стихійною торгівлею

Червень 30, 2020

У зв’язку із карантином, пов’язаним із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, 30 червня міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняте рішення про посилення заходів щодо боротьби із незаконною торгівлею.

         Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зазначив, що у Кременчуці  спостерігається поширення стихійної торгівлі.  Незважаючи на те, що на вулиці спека, щодня інспектори з благоустрою виявляють  продаж овочів,  молочних і м’ясних продуктів у непристосованих для цього  місцях, просто на вулицях міста. Володимир Пелипенко наголошує, що це неприпустимо особливо у період дії карантину, адже несе загрозу здоров’ю кременчужан. Він звернувся до працівників поліції з проханням посилити заходи щодо боротьби зі стихійною торгівлею, об’єднати зусилля з працівниками управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та припинити поширення незаконної торгівлі.