Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

33 °C

Ви тут: Новини >> 96 % кременчуцьких випускників з’явилися на здачу ЗНО з української мови та літератури

96 % кременчуцьких випускників з’явилися на здачу ЗНО з української мови та літератури

Червень 30, 2020

Про це повідомив директор департаменту освіти м. Кременчука Геннадій Москалик. Він зазначив, що сьогодні, 30 червня 2020 р.,  відбувається процедура наймасовішого зовнішнього незалежного оцінювання  з української мови та літератури. 

  За інформацією з 15 пунктів ЗНО Кременчука, де проходили  тестування учасники з Горішніх Плавнів, Глобинського р-ну і Кременчука,  зовнішнє незалежне оцінювання повинні були складати 3287 учасників, з'явилося - 2317, не з'явилося - 916 учасників (близько 28%).  4 учасники  не були допущені  до складання ЗНО  через неповний пакет документів (забули паспорт, сертифікат; це студенти Комсомольського технікуму та коледжу КрНУ, двоє випускників минулих років).

 Випадків підвищеної температури  зафіксовано не було.  Мало місце  звернення до медпункту одного учасника - підвищився тиск, йому надали допомогу, після чого він продовжив складати ЗНО.

На проходження  зовнішнього незалежного оцінювання  з української мови та літератури було зареєстровано 848 випускників закладів освіти м. Кременчука, пройшли його сьогодні  815 осіб - це 96%.